AWARDS LIST
FEMALE OVERALL RESULTS
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 206 DN66M1W Katlin Nicholson 13 Medina OH 13:18.00
2 369 DF2RD7K Melanie Frank 14 Novelty OH 13:52.85
3 154 DN6X9Y7 Blaine Gebhardt 23 University Heig OH 16:07.10
MALE OVERALL RESULTS
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 480 DN66F1X Calvin Lampkin 54 South Euclid OH 12:45.90
2 476 DN662EX Greg Bartram 38 Chesterland OH 13:06.35
3 251 DF2RYTN Jordan Tropf 13 Mayfield Villag OH 13:06.40
FEMALE AGE GROUP: 1 - 9
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 339 DN6618R Katy Dula 9 Solon OH 17:58.00
MALE AGE GROUP: 1 - 9
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 444 DN662HE Randy Powell 8 Lakewood OH 18:15.55
FEMALE AGE GROUP: 10 - 12
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 135 DN6XEDM Hannah Thompson 12 Shaker Heights OH 17:49.65
2 350 DN6XSHN Elizabeth Naylor 12 Chagrin Falls OH 18:22.10
3 166 DN6X9BV Sheila Stankiewicz 12 Parma OH 21:39.85
4 352 DN66PMV Audrey Marotta 12 Chagrin Falls OH 22:48.85
MALE AGE GROUP: 10 - 12
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 365 DN66GS4 Christopher Fortuna 12 Highland Hts. OH 14:07.70
2 419 DN6X3K6 Austin Angelotti 11 Cleveland OH 15:07.55
3 406 DF7FHYY Brain King 10 Highland Hts. OH 16:30.60
4 390 DN66479 Michael Hallai 10 South Euclid OH 16:32.85
5 77 DN6X97N Luke Knudson 12 South Euclid OH 18:09.55
FEMALE AGE GROUP: 13 - 14
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 159 DN6XKW6 Eden Golan 13 Beachwood OH 16:43.10
MALE AGE GROUP: 13 - 14
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 364 DN6614D Michael Fortuna 14 Highland Hts. OH 13:23.20
2 136 DN6X99X Sam Thompson 14 Shaker Heights OH 13:32.35
3 287 DA4ZP3B Daniel Zaas 13 Solon OH 15:00.25
4 420 DN665DV Jeff Malko 14 Cleveland OH 15:32.65
5 391 DA49HVF John Brunton 14 Cleveland OH 15:33.90
6 263 DN661P1 Warren Schorr 13 South Euclid OH 15:38.05
7 165 DN6XFBY Daniel Stankiewicz 13 Parma OH 22:13.00
FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 397 DN664B4 Chelsea Bremanour 16 South Euclid OH 17:07.80
2 343 DN66BGT Eleanor Salzbrenner 15 South Euclid OH 17:12.40
3 342 DN669PD Gabriella Frate 17 South Euclid OH 18:38.60
MALE AGE GROUP: 15 - 19
Place No. Chip Chip2 Name Age City St Time
===== ===== ======= ======= ===================== === =============== == ========
1 351 DN66YKM Ben Naylor 15 Chagrin Falls OH 14:28.35
2 43 DN6XPKN Shaun Pope 16 OH 34:55.60